Wesela

menu 1
Zestaw 1
menu 2
Zestaw 2
menu 3
Zestaw 3
menu 4
Zestaw 4
menu 5
Zestaw 5
opcje dodatkowe
Opcje Dodatkowe

Szukają Państwo doskonałego miejsca w Gdańsku na urządzenie przyjęcia okolicznościowego? W tym najważniejszym dla Pary Młodej dniu liczy się każdy szczegół. Nasza obsługa doskonale o tym wie, dlatego organizowane przez nas wesela są zawsze dopracowane pod każdym względem i zawsze odpowiadają na oczekiwania gospodarzy.

Nasza kompleksowa usługa organizacji przyjęć okolicznościowych i wesel obejmuje podanie najlepszej jakości potraw, przygotowanych przez profesjonalnych kucharzy. Każda impreza zostaje zorganizowana po uprzednich konsultacjach z Klientem. Istnieje wiele możliwości modyfikacji detali. W zależności od preferencji Klienta możemy również usadzić gościu przy okrągłych stołach.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu zarezerwowania interesującego Państwa terminu. Poniżej mogą Państwo zapoznać się z przykładowym menu, oferowanym przez nas na różnego rodzaju przyjęciach okolicznościowych. Dla osób, które chciałyby urządzić swoją imprezę w piątek, udzielamy 5% rabatu. Dodatkowo zawsze Parze Młodej udostępniamy szykowny apartament gratis.

Hotel Gniecki, ul. Kasztanowa 2, 83-021 Przejazdowo k/Gdańska
tel.: +48 58 302 02 02, recepcja@hotelgnieckigdansk.pl
GPS: 54°19'30"N, 18°44'52"E
Copyright © Hotel Gniecki 2009. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Visit Hotels PL